Kód: 808

ABCD 1 - Abeceda

129 Kč
Skladem

Pexetrio ABECEDA 1 je edukativní a zábavná hra, která děti zároveň baví i vzdělává. Děti se naučí poznávat první písmenka, předměty a zvířátka, jejichž pojmenování daným písmenem začíná. Hra také napomáhá rozvíjet jejich logické myšlení a trénovat paměť hledáním trojice kartiček. 

Kategorie: Pexetrio - původní vydání
Hmotnost: 0.2 kg
Obsahuje návod: CZ, SK
Počet hráčů: 2-4
Počet kartiček: 36
Věk : 3+
Velikost krabičky: 180 x 110 x 35 cm
Země vydání: CZ

Kdo zná písmenka z abecedy, rozezná malá, velká a psací písmena a najde předměty, která na písmena začínají? Kdo najde jako první bobra, balón a tabulku s písmenem B?

Při hře otáčej tři kartičky a hledej TROJICE, které patří k sobě! Každá trojice kartiček je opatřena stejným grafickým znakem. Každá hra obsahuje návod a legendu k danému tématu. Hráč, který najde nejvíc trojic, vyhrává. Tento typ společenské hry může být řazen i mezi didaktické pomůcky.

PEXETRIO®: 12 trojic základní hry

Zjednodušená hra: odstraňte třetí kartičky, zbylé kartičky otočte rubem, zamíchejte a hledejte DVOJICE, které patři k sobě. 

Hra pro nejmenší: všechny kartičky otočené obrázkem nahoru zamíchejte, a malí hráči skládají správné trojice kartiček k sobě. Pomáhají jim grafické symboly, kterými jsou jednotlivé trojice označeny.

Hra obsahuje následující písmena: A, B, C, D, E, I, K, M, O, T, U, V.

Koupí hry PEXETRIO®   ABECDA 2 vám vznikne velká sada, která obsahuje všechny písmena české abecedy.