Kód: 843

Moje první anglická slovíčka

179 Kč
Skladem

Pexetrio MOJE PRVNÍ ANGLICKÁ SLOVÍČKA je zábavná a edukativní hra. Děti se naučí pojmenovat různé jednoduché předměty, lidi, zvířátka a situace a poznávat jejich ekvivalent v angličtině podle hesla „škola hrou“. Hra napomáhá rozvíjet jejich logické myšlení a trénovat paměť hledáním trojice kartiček s obrázky.

Kategorie: Pexetrio - původní vydání
Hmotnost: 0.48 kg
Obsahuje návod: CZ, SK
Počet hráčů: 2-4
Věk: 3+
Velikost krabičky: 190 x 190 x 35 cm
Země vydání: CZ

Při hře otáčej tři kartičky a hledej TROJICE, které patří k sobě! Každá trojice kartiček je opatřena stejným grafickým znakem. Každá hra obsahuje návod a legendu k danému tématu. Hráč, který najde nejvíc trojic, vyhrává. Tento typ společenské hry může být řazen i mezi didaktické pomůcky.

PEXETRIO® PLUS: 12 trojic základní hry PLUS 6 trojic přílohy.

Zjednodušená hra: odstraňte třetí kartičky, zbylé kartičky otočte rubem, zamíchejte a hledejte DVOJICE, které patři k sobě. 

Hra pro nejmenší: všechny kartičky otočené obrázkem nahoru zamíchejte, a malí hráči skládají správné trojice kartiček k sobě. Pomáhají jim grafické symboly, kterými jsou jednotlivé trojice označeny.

Tyto stolní hry jsou určeny pro menší děti a to už od 2-3 let. Kartičky této série stolní hry jsou větších rozměrů (7x7 cm) a jsou vyrobeny ze silného trvanlivého kartónu o tloušťce 2,5 mm. To zaručí, že i menší děti zvládnout kartičky jednoduše otáčet.