Státy a jejich symboly 2

Kód: 824
Neohodnoceno
149 Kč
Skladem

Pexetrio STÁTY A JEJICH SYMBOLY 2 je edukativní a zábavná hra, která děti zároveň baví i vzdělává. Děti se naučí poznávat vlajky, mapky a stavební památky stejného státu. Hra také napomáhá rozvíjet jejich logické myšlení a trénovat paměť hledáním trojice kartiček. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdo první najde vlajku Rakouska, mapku Rakouska s hlavním městem a Obří kolo ve Vídni? Kdo k sobě správně přiřadí vlajku, mapku a stavební památku stejného státu?

Při hře otáčej tři kartičky a hledej TROJICE, které patří k sobě! Každá trojice kartiček je opatřena stejným grafickým znakem. Každá hra obsahuje návod a legendu k danému tématu. Hráč, který najde nejvíc trojic, vyhrává. Tento typ společenské hry může být řazen i mezi didaktické pomůcky.

PEXETRIO®: 12 trojic základní hry PLUS 6 trojic přílohy

Zjednodušená hra: odstraňte třetí kartičky, zbylé kartičky otočte rubem, zamíchejte a hledejte DVOJICE, které patři k sobě. 

Hra pro nejmenší: všechny kartičky otočené obrázkem nahoru zamíchejte, a malí hráči skládají správné trojice kartiček k sobě. Pomáhají jim grafické symboly, kterými jsou jednotlivé trojice označeny.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Státy a cestování
Hmotnost: 0.26 kg
Obsahuje návod: CZ, SK
Počet hráčů: 2-4
Počet hracích karet: 54
Věk: 3+
Velikost krabičky: 180 x 110 x 35 cm
Země vydání: CZ