Tři oříšky pro Popelku

Kód: 838
Neohodnoceno
129 Kč
Skladem

Pexetrio Tři oříšky pro Popelku je edukativní a zábavná hra, která děti zároveň baví i vzdělává. Děti se naučí poznávat jednotlivé postavy pohádky a symboly, které k nim patří.Hra také napomáhá rozvíjet jejich logické myšlení a trénovat paměť hledáním trojice kartiček. 

 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Legendární pohádku Tři oříšky pro Popelku zná jistě každý. Hledejte trojice, které k sobě patří, připomeňte si známé postavy z filmu, známé scény a přitom se bavte a posilujte svoji paměť.

Při hře otáčej tři kartičky a hledej TROJICE, které patří k sobě! Každá trojice kartiček je opatřena stejným grafickým znakem. Každá hra obsahuje návod a legendu k danému tématu. Hráč, který najde nejvíc trojic, vyhrává. Tento typ společenské hry může být řazen i mezi didaktické pomůcky.

PEXETRIO®: 12 trojic základní hry.

Zjednodušená hra: odstraňte třetí kartičky, zbylé kartičky otočte rubem, zamíchejte a hledejte DVOJICE, které patři k sobě. 

Hra pro nejmenší: všechny kartičky otočené obrázkem nahoru zamíchejte, a malí hráči skládají správné trojice kartiček k sobě. Pomáhají jim grafické symboly, kterými jsou jednotlivé trojice označeny.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohádky
Hmotnost: 0.2 kg
Obsahuje návod: CZ, SK
Počet hráčů: 2-4
Věk: 3+
Velikost krabičky: 180 x 110 x 35 cm
Země vydání: CZ