Zvířata - poznáš jejich rodinu

Kód: 841
Neohodnoceno
179 Kč
Skladem

Pexetrio ZVÍŘATA - POZNÁŠ JEJICH RODINU je zábavná a edukativní hra. Děti se naučí pojmenovat různá zvířata a jejich samce, samice a mláďata, poznat jaké jsou mezi nimi rozdíly. Hra napomáhá rozvíjet jejich logické myšlení a trénovat paměť hledáním trojice kartiček se zvířátky a jejich rodinou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Kdo první najde tátu, mámu a dítě od jednoho zvířecího druhu?

Při hře otáčej tři kartičky a hledej TROJICE, které patří k sobě! Každá trojice kartiček je opatřena stejným grafickým znakem. Každá hra obsahuje návod a legendu k danému tématu. Hráč, který najde nejvíc trojic, vyhrává. Tento typ společenské hry může být řazen i mezi didaktické pomůcky.

PEXETRIO®: 12 trojic základní hry

Hra LOTO-TRIO - varianta pro nejmenší hráče (od 2-3 let)

Rozložíme si herní plakát s černobílými obrázky - nejmenší hráči správným přiložením vytváří trojice, které patří k sobě. Poznávají aktivně vztah tří kartiček, učí se je pojmenovat

Hra LOTO-TRIO - varianta Kdo dříve položí kartu – hra pro všechny

Hráči na pokyn zároveň otočí kartičku ze své hromádky: kdo dříve ji správně přiloží na LOTO plakát a kartičku správně pojmenuje – tah vyhrává!

Zjednodušená hra: odstraňte třetí kartičky, zbylé kartičky otočte rubem, zamíchejte a hledejte DVOJICE, které patři k sobě. 

Hra pro začátečníky: všechny kartičky otočené obrázkem nahoru zamíchejte, a malí hráči skládají správné trojice kartiček k sobě. Pomáhají jim grafické symboly, kterými jsou jednotlivé trojice označeny.

Pexetrio - KIDS. Tyto stolní hry jsou určeny pro menší děti a to už od 2-3 let. Kartičky této série stolní hry jsou větších rozměrů (7x7 cm) a jsou vyrobeny ze silného trvanlivého kartónu o tloušťce 2,5 mm. To zaručí, že i menší děti zvládnout kartičky jednoduše otáčet.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvířátka
Hmotnost: 0.48 kg
Obsahuje návod: CZ, SK
Počet hráčů: 2-4
Věk: 3+
Velikost krabičky: 190 x 190 x 35 mm
Země vydání: CZ