KukiKuk - Véééliké puzzle duo Kde bydlí zvířátka

Kód: 80036
Neohodnoceno
Značka: BETEXA
289 Kč
Skladem

Jednoduché dvojice nabízí originální a nádherně ilustrovaný pohled na zvířátka z celého světa v jejich přirozeném prostředí.

Obsahuje 12 motivů na 24 velkých puzzle dílcích z 2 mm silného kartonu. Hra přispívá k rozvoji jemné motoriky.

Zajímavé tipy, jak dále využít hravé kartičky k nenásilnému vzdělávání. Vyrobeno v ČR.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Puzzle DUO je vytvořeno tak, že linie spojovacích částí má takový tvar, aby šly spojit pouze správné obrázky, které patří k sobě. Zobrazují 12 různých zvířat v jejich přirozeném prostředí.

Při skládání puzzle navádíme nejmenší děti pomocí obrázků. Hledáme delfína, který je pod lodí. Tygr je vedle stromu. Atd

Po sestavení puzzle vytvářejte příběhy. Jaký mají zvířátka den? Co zažijí za dobrodružství a jaká další zvířata mohou ve svém prostředí potkat? Na kterém kontinentě zvířátka žijí?

Popisujte obrázky. U nejmladších dětí používejte celé jednoduché věty: To je slon. Slon pije vodu. Opice jí banán. Následně věty rozšiřujte: Velký slon jde k řece. V řece je malý slon. Jaký je? Slon je velký. Slon má dlouhý chobot. Jak se říká jeho dvěma velkým „zubům“?

Procvičujte motoriku mluvidel předváděním zvuků zvířat: Opice dělá Uuuu. Zařvi jako lev Uaaa. Zatrubte jako slon. Jaké zvuky vydává krokodýl? Napodobte papouška.

U starších dětí se ptejte na souvislosti. Koho může slon potkat u napajedla? Kde všude mohou sloni žít? Nechte děti mluvit o barvách na obrázcích. Které jsou stejné a proč? Co jednotlivá zvířata žerou? Která zvířata jsou šelmy?

Vezměte si papír a pastelky, zkuste si nakreslit zobrazená zvířátka. Zkuste si obkreslit puzzle a do obrysů nakreslit další zvířátka. Zkuste nakreslit savanu, džungli nebo moře.

Stáhněte si kompletní Rady a tipy

Doplňkové parametry

Kategorie: KukiKuk
Hmotnost: 0.4 kg
? Počet kartiček: 24
Rozměr spojených kratiček: 155 x 70 mm
Počet motivů: 12
? síla kartonu: 2,2 mm
? jazyk: Čeština, Slovenština
? EAN: 8590632800366
? Rozměr krabice: 120 x 120 x 60 mm
? Rady pro rodiče: tipy na další využití obsahu