KukiKuk - Véééliké loto Zvířecí pelíšky

Kód: 80034
Neohodnoceno
Značka: BETEXA
349 Kč
Skladem

Oblíbená zábavná dětská hra představí batolatům 24 zvířátek v jejich pelíšcích: na louce, v lese, ve vodě...

Hra obsahuje 24 velkých kulatých žetonů a šest hracích desek.

V balení naleznete rady a tipy pro rodiče s několika dalšími herními variantami. Vyrobeno v ČR z kvalitního pevného kartonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

A/ Poznávejte a pojmenujte zvířátka

Podívejte se na první desku společně. Ukažte na zvíře prstem a pojmenujte ho. Cílem je, aby dítě správně pojmenovalo všechna zvířátka. Můžete zkusit napodobit zvuky, které zvíře vydává: kočka mňouká, pejsek štěká, žába kváká a kuňká. Svým pohybem mohou zvířátka vydávat také rozličné zvuky: včelka bzučí, rybka šplouchá, koník klape kopýtky atp.

Názvy zvířat procvičujte pomocí vytleskání slov: pes, šnek – jedno tlesknutí; vče-la, pra-se – dvě tlesknutí; ko-byl-ka, ve-ver-ka – tři tlesknutí. Vytvářejte různé zdrobněliny jmen zvířátek, jsou roztomilé a mají větší emociální nádech.

B/ Přiřazujte stejné obrázky, poznávejte různá prostředí

Položte vybranou desku a odpovídající žetony před dítě. Dítě má za úkol umísťovat žetony na správná místa. Přidejte na plochu víc žetonů. Požádejte své dítě, aby přikládalo žetony na správná místa na hracích deskách. Cílem je použít všechny hrací desky a docílit, aby dítě správně položilo všechny žetony.
Pojmenujte prostředí na jednotlivých hracích deskách: dům, les, pastvina, rybník, koruna stromu, louka. Povídejte si, která zvířátka kam patří a proč. 

C/ Veselá lekce přírody

Vyprávějte svému dítěti o jednotlivých zvířatech. Jak a kde žijí, kolik mívají mláďátek. Jak se jejich mláďátka jmenují? Můžete společně vyhledat jejich fotografie a obrázky v knihách nebo na internetu. Už jste nějaká zvířátka potkali přímo v přírodě? Napodobujte pohybem létající včely, plavající rybky nebo skákající kobylky. Napodobujte i jejich zvuky. Rozdělte zvířata na ta, která létají, plavou nebo běhají a skáčou.

D/ Hledání žetonů v místnosti

E/ Patří sem nebo ne? Vyřaďte špatný žeton

F/ Klasické Loto – přikládání – Bingo - Hra pro 2 až 4 hráče

G/ Hra pro nejmenší

H/ První malovánky

Stáhněte si kompletní Rady a tipy

Doplňkové parametry

Kategorie: KukiKuk
Hmotnost: 0.68 kg
? Počet kulatých žetonů: 24
? počet hracích desek: 6
? Rozměr hracích desek: 17 x 15,5 cm
? síla kartonu: 2.2 mm
? Jazyk: Čeština, Slovenština
? EAN: 8590632800342
? Rozměr krabice: 180 x 180 x 60 mm
? Počet hráčů: 1-5
? Rady pro rodiče: tipy na další využití obsahu