KukiKuk - Véééliké puzzle Dinosauři

Kód: 80006
Neohodnoceno
Značka: BETEXA
289 Kč
Skladem

Už nejmenší děti mohou sestavovat puzzle a trénovat tak jemnou motoriku i obrazotvornost. Nejprve dinosaury skládají ze dvou, pak ze tří a nakonec až ze sedmi dílků.

Set obsahuje pět roztomilých dinosaurů s mláďaty na celkem 19 dílcích. Největší dinosaurus je přes 30 cm velký.

Vyrobeno v ČR z kvalitního 2 mm silného pevného kartonu. Obsahuje rady a tipy pro rodiče k dalšímu využití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Puzzle jsou vytvořeny tak, že linie spojovacích částí mají takový tvar, aby šly spojit pouze správné obrázky, které patří k sobě. Puzzle zobrazují pět různých dinosaurů. Složené puzzle mají zjednodušený tvar konkrétních dinosaurů.

Při prvním skládání puzzle pomozte nejmenším dětem s výběrem dílků: každý motiv má na rubové straně jiný barevný odstín. To vám pomůže rychleji vytřídit správné dílky. Najděte nejdříve kartičky puzzle dvou a třídílných motivů. Před dítě položte různě pomíchané dílky již lícovou stranou jednoho, maximálně dvou motivů.

U starších dětí můžete zkusit složitější skládání: vyřaďte jednotlivé puzzle rubem (zadní stranou) nahoru podle různě barevných pozadí. Promíchejte jednotlivé dílky na stole. Váš úkol je: sestavit – spojit jednotlivé dílky do celku bez pomocí barevného obrázku na lícové straně. To je již složitější úkol i pro dospělé. Můžete soutěžit: například si měřte čas, kolik vám toto složitější sestavování zabere. Zvítězí hráč s nejkratším časem.

Vezměte si papír a pastelky: prohlédněte si pozorně obrázky na puzzlích a zkuste dinosaury nakreslit. Zkuste vytvořit dinosaury podle vlastní fantazie. Najděte si v knihách nebo na na internetu další informace o dinosaurech. Zkuste nakreslit pravěkou krajinu.

Stáhněte si kompletní Rady a tipy

 

Doplňkové parametry

Kategorie: KukiKuk
Hmotnost: 0.35 kg
? Počet kartiček: 19
počet motivů: 5
? Rozměr puzzle: 31 x 14 cm (největší motiv)
? síla kartonu: 2,2 mm
? Jazyk: Čeština, Slovenština
? EAN: 8590632800069
? Rozměr krabice: 120 x 120 x 60 mm
? Počet hráčů: 1
? rady pro rodiče: tipy na různé další využití obsahu