Další novinka - MultiTRIO DOPRAVNÍ ZNAČKY

Do rodiny her MultiTRIO přibyla novinka - DOPRAVNÍ ZNAČKY

Je to jedinečný komplet her a na českém trhu něco takového mezi deskovými hrami ještě nebylo. Sada mimo jiné obsahuje podklady pro testy 20 dopravních situací, které se děti musí učit již v raném věku jako chodci nebo cyklisté. Hráči se účastní dopravních situací jako figurky, které hned po rozbalení krabice sestaví, a ty pak najdou využití při řešení dopravních situací i při zapojení do her samotných. 
Další z herních variant jsou založeny na hledání dvojic či trojic kartiček, tak jak to znáte z jiných her české značky Pexetrio. Herní plány jsou vyrobeny z kvalitního křídového papíru a kartičky z tvrdého kartonu. Ze zkušenosti s hrami Pexetrio vydrží mnoho hraní i časté používání. Graficky je hra vyvedena velmi pěkně, přehledně a srozumitelně. Pro začátek jsme si prošli plánky a první dojem potvrdil záměr tvůrce tohoto MultiTRIA - připravit děti na skutečný provoz. Na vyobrazené situace v reálném životě narazí každý, kdo se pohybuje ve městě a v provozu. 
Návod obsahuje 30 stran a kromě představení herních variant také vysvětluje dopravní situace a jejich správné řešení. Dále jsem vyobrazeny trojice kartiček, které spolu souvisí - dopravní značka a k ní situace s dodržením a porušením pravidla značky. Každá použitá značka je navíc popsána podle vyhlášky. Kartičky tedy představují perfektní prostředek na seznámení dětí s tím, co budou v budoucnu jako dospělí při absolvování autoškoly potřebovat. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení