Novinky v rodině Pexetria

 Jak jste si již mohli povšimnout na našem Eshopu, do naší herní rodiny přibyl nový člen! A ne ledajaký. Jedná se o úplnou novinku mezi netradičními pexesi.

 Novinkou je hra zvaná Multitrio. Už název naznačuje, že hra je nabitá možnostmi, které můžete hrát.

Tak si to hezky porovnáme a koukneme se, co všechno je navíc.

Pokud vezmeme v potaz běžné pexeso, je tady pravidlo jasné - obrací se dvě stejné dvojice a více možností už se prostě nevymyslí.

 Pak tady máme naše Stolní hry Pexetrio - obracíte kartičky a hledáte trojice, které k sobě danou logikou patří.

 U starších pexetrií jsou 4 herní varianty - od úplných začátečníků, kde se naši nejmenší učí poznávat co je na obrázku a proč k sobě daná trojice patří, až po mistry hry, kteří už trojice najdou a pokládají klidně poslepu :)

U novějších Pexetrií najdete 4 herní varianty a hra je navíc obohacená o LOTO-TRIO a encyklopedii, takže je to krabička nabitá zábavou a vědomostmi.

 A teď si držte klobouky! Protože MULTITRIO je teprve nálož zábavy!

 V jedné krabičce najdete 14 her v 38 herních variantách! Takže co najdete v jednom balení? MAXI plakát lesa - herní plocha, 48 kartiček se zvířaty, 24 kartiček s rostlinami, 12 LOTO trio kartiček, hrací kostku, podrobné návody ke hrám a miniencyklopedii.

Rádi byste si Multitrio prohlédli, ale nezastihnete nás na akcích? Nevadí. Rozhodli jsme se Vám ukázat rozbalení krabičky Multitria v našem Live vysílání na Facebookových stránkách. Už zítra v 18:00 na FB stránce @pexetrio.

 Těšíme se na Vás!

 Tým Pexetria

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení