Harry Potter - Lektvary pro pokročilé

Kód: 6621
Neohodnoceno
Značka: BETEXA
499 Kč
Skladem

Naučte se míchat různé lektvary jako vaši oblíbení hrdinové. Pozor na zkažené přísady, které vám lektvar znehodnotí! Učebnice Lektvary pro pokročilé vám naopak pomůže. Zajímavá hra pro malé i velké, hra pro celou rodinu, pro čaroděje i pro mudly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cílem hry je vyrobit co nejvíce ze 16 lektvarů podle přiložených receptů. Nejdříve najdete druh lektvaru a dostanete příslušný recept, který vám předepisuje, které přísady potřebujete. Kartičky se zkaženými přísadami vám mohou „nadělit“ soupeři, tím vám míchání lektvaru znehodnotí. Kartička Učebnice lektvarů pro pokročilé vás nejen chrání před zkaženými přísadami, ale urychluje samotné míchání lektvaru. Hra končí dokončením posledního lektvaru. Vyhrává hráč s nevyšším počtem dokončených lektvarů. Originální rodinná hra, kterou si díky jednoduchým pravidlům s chutí zahrají jak skalní fanoušci hrdinů z Bradavic, tak mudlové, kteří čarodějný svět neznají.

Specifikace: věk 8-99, 2-6 hráčů, 30-45 minut, obsahuje 32 kartiček s druhy a recepty lektvarů, 80 kartiček s přísadami, 8 kartiček se zkaženými přísadami, 4 kartičky Učebnice lektvarů pro pokročilé návod česky a slovensky. Vyrobeno v ČR.

Doplňkové parametry

Kategorie: Harry Potter - hry
Hmotnost: 0.65 kg
? počet hracích kartiček: 124 kartiček
? materiál: tvrdý karton
? Velikost kartiček: 54 x 36 mm/ 33 x 33 mm / 80 x 80 mm
? Jazyk: český a slovenský
? Velikost krabičky: 39 x 28 x 6 cm
? Věk: 8-99