5 věcí které vás zabaví v létě.

Těchto 5 jednoduchých aktivit berte jako inspiraci, jak zabavit své dítě v období prázdnin, pomoci mu se vzdělávat zábavnou formou a ještě mu vytvořit nezapomenutelné zážitky, které může po prázdninách sdílet s kamarády ve škole. 

 

1. Zajeďte si společně na farmu. Mnoho lokálních farem Vás rádo provede a ukáže jak farmaření funguje. Naučíte se mnoho o zvířatech na farmě i o jejím chodu. Vemte si sebou Pexetrio Zvířátka na statku a učte se obrázky zároveň s reálnými zvířaty. Máte k nim i encyklopedii, kam si můžete dopsat poznámky, které v ní nenajdete. 

2. Vydejte se do lesa. Stále máme spoustu krásných lesů, které stojí za návštěvu. Krom klidu a pohody, kterou v nich najdete, je zde o zábavu postaráno na celý den. Inspiraci, co se v lese přiučit najdete v Multitriu Les, kde se naučíte o lese vše od rostlin po vysokou zvěř anebo Pexetrio Houby, kde se dozvíte, které houby sbírat a které raději ne. S oběma si užijete spoustu zábavy. 

3. Zajděte si na farmářské trhy. Rozhlédněte se po té krásné zelenině a ovoci všude kolem a pořádně ji prostudujte. Jaký tvar má rajče a jak voní jablko? Proč každá třešen jinak chutná? Nechte děti hlouběji přemýšlet o každém kusu a více si uvědomit co vlastně drží. Jako pomocníka si přibalte Pexetrio Ovoce a zelenina, které Vám poradí jak s ovocem a zeleninou mimo jiné i dále nakládat. 

4. Dinoparky jsou ideální výlet pro všechny koho zajímá troha té historie. V Pexetriu Dinosauři najdete encyklopedii a zastoupení těch nejznámějších a můžou si je tak prohlédnout i v 3D podobě a lépe zapamatovat. Hra potom bude o to zábavnější, když budete vzpomínat na společné zážitky. 

5. Trochu kreativity jenom prospěje. Připravte si papír, pastelky, tužky, barvičky a Pexetrio Státy světa nebo Státy evropy. Společně si všechny jednotlivé země projděte a namalujte si mapu zemí, které chcete navštívit. Ke každé zemi přidejte aktivity, které chcete dělat, která místa navštívit a naplánujte si tak dokonalý výlet snů! 

Inspiroval Vás článek? Budeme rádi pokud s námi Vaše zážitky s Pexetriem budete sdílet. Sledujte nás na našich Facebookových stránkách a Instagramu. 

Krásné léto vám přeje 

Tým Pexetria. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení