Škola volá!

Léto běží v plném proudu a jistě si všichni užíváte volna a tepla. Prázdniny se nám překlepnuly přes polovinu a všude na nás útočí upoutávky na nový školní rok, akce na školní pomůcky a další vybavení. 

Kdo z vás už Pexetrio doma má, tak ví, že se nejedná jen o obyčejnou hru, ale o velmi dobře zpracovaný vzdělávací produkt. Děti si hrají a učí zároveň. 

Pro ty z Vás, kdo máte doma budoucí prvňáčky, kteří hoří zvědavostí a nadšením je jako dělané Pexetrio pro nejmenší, které děti naučí úplný základ - Abecedu! Naši nejmenší se ji hravě naučí a jejich první dny v nové škole a třídě budou jednodušší a posílí jejich sebevědomí. 

V nabídce najdete Pexetrio Abeceda 1 a Abeceda 2. Součástí balení je i mini-encyklopedie a říkánky. Stačí kliknout na název a odkaz se vám otevře v novém okně. 

 

 Pokud už máte abecedu v malíčku, přijdou si na své i starší děti. Mezi nejoblíbenější patří Pexetria patří Savci a Dinosauři, kde se naučí základní a nejznámější  druhy zvířat a dinosaurů a spoustu detailů o nich. V balení opět najdete mini-encyklopedi se spoustou informací. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení