Pochvala na naše vystřihovánky na Blogu Zrzky

Oblíbený Blog Zrzky publikoval pochvalné hodnocení našich vystřihovánek. Autorka článku Jana se velmi pěkně rozpovídala o výhodách našich vystřihovánek v praxi. Podle jejího pohledu na věc má každé dítě někdy „stříhací“ období, kdy jej fascinují nůžky. A má pravdu. 

Celou recenzi si můžete přečíst zde...

 

Pracovní sešity s názvem Začínáme vystřihovat autorku zaujaly na první pohled svými nádhernými ilustracemi, v případě motivů přírody (Na statku, U vody, Na louce, Na horách apod.) jsou navíc obrázky velmi reálné, a to je z edukativního hlediska důležité. Aktivita je velmi kreativní a rozvíjí schopnosti dítěte. 

Velkým přínosem našich vystřihovánek je podle autorky jednoduchost. Mnohé jiné složité vystřihovány děti spíše odradí. Na některých stránkách našich vystřihovánek jsou i doplňkové úkoly typu bludiště, vybarvování, přiřazování.

Autorka Jana oceňuje také praktickou stránku vystřihovánek. Líbí se jí velký formát na šířku, tvrdé a velmi odolné listy i umístění listů, které jsou určeny k nastříhání, doprostřed, odkud jdou před zahájením činnosti nádherně jednoduše ze svorek vyjmout.

Jana závěrem říká: Vystřihovánky sklízí doma úspěch, pro svůj formát a znuvupoužitelnost jsou super i na dovolenou k zabavení po náročném dni. Rozvíjí jemnou motoriku a představivost. Už předškolní děti zvládnou pracovat samy. Pracovní listy pak dětem zůstanou jako kniha k prohlížení. Díky kvalitě textů i kreseb je vnímám jako velice přínosné a moc doporučuji.

Moc děkujeme za krásné hodnocení vystřihovánek!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení