ZŠ a MŠ Chalabalova v Brně hodnotila řadu Začínáme vystřihovat

Paní učitelky ze Základní a Mateřské školy Chalabalovy v Brně zhodnotily naše vystřihovánky Začínáme vystřihovat přímo v praxi u dětí. Líbil se jim celkový nápad a moc pěkné výtvarné zpracování, dále že jsou obrázky realistické a že sešity obsahují i drobné úkoly (dokreslování, hledání stop apod.). Sešity Začínáme vystřihovat určitě v rámci školy doplní jako nové vzdělávací pomůcky.

Paní učitelky odhalily i cenný prostor pro zlepšení. V sešitě V lese doporučujeme použití vteřinového lepidla, což není ideální nápad pro menší děti. V tomto případě by musel práci převzít dospělý. Také si paní učitelky všimly, že některé naše formulace návodů a pokynů ke stříhání jsou psány jako pro dospělé. Ceníme si takových postřehů a důkladně promyslíme zlepšení. 

Další postřehy z brněnské školy naznačovaly, že vystřihovánky se velmi líbily. Paní učitelky se shodly na vhodnosti jejich používání při projektových dnech a skupinové práci v 1. a 2. třídách. Z praktických důvodů a z důvodu prezentací by se jim zdálo vhodnější, aby listy pro lepení byly jednostranné a popřípadě s perforací na odtržení. Uznaly však, že současná varianta je ekologičtější a méně náročná na výrobu. Závěrem poznamenaly, že se jedná o pěkné materiály na oživení výuky.

Oboustranné hodnocení s klady i zápory je pro nás velmi cenné a pomůže nám v dalším vývoji produktů. Moc děkujeme do Brna!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení