KukiKuk - Véééliké puzzle Na výletě

Kód: 80052
Neohodnoceno
Značka: BETEXA
349 Kč
Skladem

Veselé puzzle pro malé neposedy! Mají k dispozici 24 extra velkých dílků, ze kterých složí obrázek plný příběhů o velikosti 675x470 mm.

Povídejte si s dětmi o jednotlivých scénách z obrázku a nechejte je objevovat nové věci. Jako bonus jsou na rubové straně puzzlí připraveny omalovánky zvířátek k dokreslení.

Ideální pro rozvoj jemné motoriky, slovní zásoby a dalších nezbytných dovedností malých dětí. Vyrobeno v ČR z kvalitního 2 mm silného pevného kartonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Puzzle je vytvořeno tak, že linie spojovacích částí má takový tvar, aby šly spojit pouze správné obrázky, které patří k sobě. Dílky jsou extrémně veliké, aby je malé dětské ručičky mohly dobře uchopit.

Dílky jsou vyrobeny ze silného kartonu, a tak dobře odolávají hrubší motorice malých dětí. Umožněte jim zažít radost, když se jim podaří najít a spojit první dva dílky. Podporujte vytrvalost a prostorovou představivost dítěte. 

Při skládání puzzle nejmenší děti navádějte: vidíte tábořiště a oheň – kdo se nachází poblíž? Chlapec s kytarou, děvče na dece, pejsek a stan. Maminka vykládá auto. Tatínek nese dřevo.

Povídejte si s dětmi o dalších příbězích z obrázku. Klaďte různé otázky: jaké je zobrazeno roční období? Jak se jmenují velké žluté kulaté květy v levé části obrázku? Je správné, že rodina zajela autem tak blízko k rybníku? Diskutujte o dalších detailech, které na obrázku najdete.

Rubová strana obsahuje černobílé obrázky zvířátek. Ty můžete vymalovat podle obrázku na přední straně puzzle. Na tomto menším obrázku můžete použít barvy podle předlohy. Obrázky zvířátek si můžete vymalovat i podle vlastní fantazie.

Tip pro vícenásobné použití: Vezměte si arch papíru, který přiložte na tyto černobílé obrázky. Silné černé linie budou viditelné, zhotovte si obtažením další omalovánku, kterou můžete opět vymalovávat.

Stáhněte si kompletní Rady a tipy

Doplňkové parametry

Kategorie: KukiKuk
Hmotnost: 0.77 kg
? počet hracích kartiček: 24
? oboustranné kartičky: 24
Rozměr sestaveného puzzle: 675 x 470 mm
? síla kartonu: 2,2 mm
? Jazyk: Čeština, Slovenština
? EAN: 8590632800526
? Rozměr krabice: 180 x 180 x 60 mm
? Rady pro rodiče: tipy na další využití obsahu