Pexetrio na Blogu Zrzky opět zaujalo

Po zveřejnění minulé recenze na Pexetrio dorazilo na Blog Zrzky mnoho pozitivních ohlasů. Autorka slibovala, že se k našim hrám ještě vrátí, a už je to tady. Tentokrát volba padla na Pexetrio pro nejmenší.

Celou recenzi si můžete přečíst zde.

Většina rodičů chce pro své děti hry, které baví a zároveň je rozvíjí. A to byl přesně cíl autorky Jany. Vybrala, dle svých slov, něco jednoduššího, co bude s nejmenším synem používat pro společné hraní a zároveň také jako výukový materiál. Tohle přesně naplňují Pexetrio Ovoce a zelenina a Pexetrio Zvířátka na statku.

Od začátku přinesla hra nadšení. Veselé, reálně ilustrované kartičky pomáhají s výběrem vhodných trojic, které k sobě logicky patří. A možností, jak si společně hru užít, je spousta. Může to být třeba jen pojmenování zobrazených obrázků.

V balení hry jsou i plakáty s černobíle natištěnými obrázky trojic. Dítě má za úkol přiložit barevné kartičky na černobílou předlohu. Tato hra skvěle zabaví i děti od dvou let.

Jana na Pexetriu oceňuje, kromě velkého množství herních variant, také materiál, ze kterého je vyrobeno. Pevný kartón vydrží a čtverečky mají ideální velikost pro malé dětské prstíky.

Nejmenší děti jsou plné nadšení, a tak rády objevují svět. Je skvělé, že jim Pexetrio na této jejich úžasné cestě pomáhá. Na Blogu Zrzky byla zveřejněna krásná recenze, která nás moc potěšila, a budeme se těšit na další.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení